•  
  •  
  •  

2017. május 26-án, pénteken a kis Elsősök nagy izgalommal várták Kis Brigittát, aki Heves megyében önkéntes munkával kupakokat gyűjt össze a beteg gyermekek javára. Brigitta több feldolgozó üzemmel is kapcsolatot tart és a legtöbb anyagi juttatást adó helyen adja le az általa összeszedett mennyiséget, amelynek összegét a beteg gyermekek gyógyítására, fejlesztésére, ellátására fordítja, illetve juttatja el. Brigitta kapcsolatban áll szervezetekkel, iskolákkal, magánemberekkel, közösségi oldalán megismerkedhetünk a beteg Gyermekekkel és az Adományozókkal is.

Mi elhívtuk őt hozzánk, és nagy szertetettel átadtuk az egész tanévben – a kis Elsőseink által – lelkesen összegyűjtött kupakjaink három zsáknyi mennyiségét! Jövőre ugyanezt tervezzük, mert most Gyermekeink is megtapasztalhatták, hogy beteg társaikkal együtt érezve, cselekedni másokért, nemcsak segítségnyújtás, hanem nekik is öröm!